جامع ترین وب سایت فارسی زبان آموزش برنامه نویسی و آموزش طراحی وب سایت های حرفه ای
از این که مجموعه سایت های ksvahed.ir را برای آموزش و بازدید انتخاب کرده اید از شما سپاسگزاریم.

شما اینجا هستید : صفحه اصلی / درباره ما

خانواده ksvahed.ir

با توجه به محدودیت های موجود در اینترنت برای کاربران ایرانی و دسترسی دشوار هم میهنان عزیزمان به سایت های معتبر برنامه نویسی وب مانند developer.google و... برآن شدم تا با راه اندازی مجموعه سایت های آموزش برنامه نویسی، قدمی کوچک در راستای ارتقای وب در میهن عزیزمان بردارم

کلیه ی آموزش ها و مطالب این سایت ها، حاصل تحقیق و ترجمه ی شبانه روزی و گردآوری شده از اصلی ترین سایت های ارایه استانداردهای وب سایت در دنیاست که مهم ترین آن ها را می توان کنسرسیوم جهانی استاندارد وب w3c و همچنین مدرسه جهانی وب یعنی w3schools دانست. امید است این آموزش ها برای علاقه مندان و برنامه نویسان مفید باشد !

ضمنأ بخش طراحی وب سایت نیز آماده دریافت سفارشات شما عزیزان است و با همکاری جمعی از متخصصین برنامه نویسی وب، بهترین وب سایت ها را مطابق با نیاز شما و پس از تأیید استاندارد کد نویسی توسط اعتبار سنج کنسرسیوم جهانی وب برایتان طراحی خواهد کرد.

شعار ما این است: تخیل از شما، تحقق از ما...

گردآورنده و مدیر مجموعه سایت های ksvahed.ir، کیارش سنجرانی

شما می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما نظرات پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید. ضمنأ ksvahed.ir دست تمام متخصصان را به گرمی می فشارد و از هرگونه اعلام آمادگی برای همکاری در ارتقای سطح علمی و کیفی وب سایت ها، استقبال می کند.

اگر نیاز به مشاوره برای طراحی سایت خود دارید، از طریق منوی طراحی سایت، فرم مربوطه را پرکنید تا در اسرع وقت توضیحات لازم به شما ارایه شود.
مشاوره ی متخصصان ما رایگان است.

می توانید در ساعات اداری با شماره همراه : 09109375880 با ما در ارتباط باشید.


کیارش سنجرانی واحد

برنامه نویس از سال 1375 و طراح وب از سال 1391، گردآورنده و مدیر سایت های ksvahed.ir.